GRAFICKÝ DESIGN

Umění i design se navzájem inspirují, doplňují, dokonce čerpají ze stejných zdrojů a řídí se mnohými společnými pravidly. Často ty nejpokrokovější koncepty, dokonce i celé designové trendy, jsou jen pragmatizací vybraných uměleckých směrů. 

Design je neodmyslitelnou součástí našeho každodenního života a způsob, jakým jsou věci navrhovány a jak je používáme, ovlivňuje chápání světa kolem nás.

Smysl

Když obal a samotný výrobek dávají smysl. Když vzniká nová budoucnost a nový příběh. Když vy sami díky designu a produktu změníte svoje spotřebitelské chování a začnete se chovat zodpovědně k naší planetě.

Proto si vážíme projektů, které dávají smysl a jsme hrdi na to, že jsme se mohli podílet na vývoji nové značky a nového příběhu TerraGaia – The new story. 

Nejčastěji diskutovanými tématy v oboru grafického obalového designu jsou již několik let ekologie, udržitelnost a etika výroby. Když obal není k ničemu, proč by měl vzniknout? 

Oslava

Oslava u příležitosti oslavy 70.tých narozenin šéfdirigenta České filharmonie Semjona Byčkova.

Dne 2.12. 2022 se konala VIP večeře v exklusivním Prezidentském salónku v Rudolfinu, s následným koncertem a setkáním na drink po koncertě v Talichově salónku.

Připrava veškerých materiálů pro takto speciální akci klade důraz na každý detail, výběr kvalitních materiálů a preciznost jsou na prvním místě. 

U nás jsme měli možnost připravit veškeré tištěné materiály včetně úžasného dárku a přebalu na tiskoviny. 

Děkujeme 

Česká filharmonie touto akcí odstartovala fundraisingovou kampaň. Je to první svého druhu v ČR, Česká filharmonie je státní příspěvkovou organizací financovaná státem, ale v rámci své strategie má ambiciózní cíl dostat se mezi top 3 orchestry v Evropě. 

Na to, aby dosáhla této mety je potřeba získat peníze ze soukromých zdrojů / filantropů. V rámci péče o tyto velké dárce organizuje sérii eventů pro top VIP.

Radost 

Labuť plující v klidných vodách prvního vzdělávání a pomáhající svým labuťátkům bezpečně vyplout na první cestu za poznáním. Během celé této dobrodružné cesty jim křídla poskytnou bezpečný a dokonalý přístav.

Rodinné zázemí a individuální přístup k dítěti. Individuální přístup, ke kterému patří láska, starostlivost a porozumění každému dítěti zvlášt. 

Příprava na dekorací a šablon pro malování na zeď v interiéru. Velikost šablon musí odpovídat reálné velikosti na zdi.

Tento projekt názorně ukázuje, že grafický design a umění se navzájem doplňují. Prvky mohou být přeneseny do interiéru a tím krásně propojí povědomí o indentitě značky. 

Je radost spolupracovat se dětmi, které k nám pravidelně chodí tvořit do ateliéru anebo my za nimi do školky.